Team Radiant — Team Dire 0:1 — 1XBET Random games

Світло
0 : 1
Team Dire Win
Team Dire
Тьма
1XBET Random games BO1 Серія: 0 — 1
SUP
Dark Willow
KDA GPM
LAST PICK IS DOG
WR гравця 0% 0W / 0L
Останні —
WR героя  
OFF
Primal Beast
KDA GPM
Salted Fish.
WR гравця 41.41% 41W / 58L
Останні 10
WR героя  
MID
Zeus
KDA GPM
Kujaku
WR гравця 50% 1W / 1L
Останні 2
WR героя  
SUP
Venomancer
KDA GPM
DIME PAPI
WR гравця 52.27% 23W / 21L
Останні 10
WR героя  
CARRY
Lifestealer
KDA GPM
0th
WR гравця 59% 59W / 41L
Останні 10
WR героя  
VS
Team Dire Team Win
CARRY
Slark
KDA GPM
sss
WR гравця 55% 55W / 45L
Останні 10
WR героя  
SUP
Vengeful Spirit
KDA GPM
Shinobi
WR гравця 58% 58W / 42L
Останні 10
WR героя  
OFF
Earthshaker
KDA GPM
Rocky
WR гравця 0% 0W / 0L
Останні —
WR героя  
MID
Sniper
KDA GPM
Seven
WR гравця 51% 51W / 49L
Останні 10
WR героя  
SUP
Treant Protector
KDA GPM
Only HC
WR гравця 0% 0W / 0L
Останні —
WR героя  
Team Radiant
Немає даних по команді
Team Dire
Матчів у цьому турнірі поки немає
Team Radiant 4W
1W Team Dire
1XBET Random games 2026-07-08
Team Radiant
0 — 1
Team Dire
1XBET Random games 2026-06-24
Team Radiant
1 — 0
Team Dire
1XBET Random games 2026-06-17
Team Radiant
1 — 0
Team Dire
1XBET Random games 2026-06-06
Team Radiant
1 — 0
Team Dire
1XBET Random games 2026-05-27
Team Radiant
1 — 0
Team Dire

О матче

Team Dire победила Team Radiant со счётом 1:0 в матче турнира 1XBET Random games, формат Best of 1.

Матч сыгран 15 июля 2026.

Карты серии: карта 1 — победа Team Dire.

Статистика игроков: 0th на Lifestealer — 59% побед за 100 матчей; Shinobi на Vengeful Spirit — 58% побед за 100 матчей.

В 5 последних личных встречах счёт 4-1 в пользу Team Radiant.

About the match

Team Dire defeated Team Radiant 1-0 at 1XBET Random games, Best of 1.

The series was played on 15 July 2026.

Maps in the series: map 1 — Team Dire won.

Player stats: 0th on Lifestealer — 59% win rate over 100 games; Shinobi on Vengeful Spirit — 58% win rate over 100 games.

Head-to-head over the last 5 series: 4-1 in favor of Team Radiant.

Про матч

Team Dire перемогла Team Radiant з рахунком 1:0 у матчі турніру 1XBET Random games, формат Best of 1.

Матч зіграно 15 липня 2026.

Карти серії: карта 1 — перемога Team Dire.

Статистика гравців: 0th на Lifestealer — 59% перемог за 100 матчів; Shinobi на Vengeful Spirit — 58% перемог за 100 матчів.

В 5 останніх особистих зустрічах рахунок 4-1 на користь Team Radiant.

Останні серії

Team Radiant

Team Dire