RE Arise Win

RE Arise — Nemiga Gaming 3:0 — European Pro League Season 39

Світло
3 : 0
Nemiga Gaming
Тьма
European Pro League Season 39 BO5 Серія: 3 — 0
RE Arise Team Win
SUP
Dark Willow
KDA 3.03 GPM 336
paramore
WR гравця 59% 59W / 41L
Останні 10
WR героя 58.8% 10W / 7L
OFF
Underlord
KDA 4.91 GPM 559
Ankou ♡
WR гравця 57.14% 12W / 9L
Останні 10
WR героя 39.1% 9W / 14L
MID
Pangolier
KDA 5.11 GPM 640
Ethereal
WR гравця 50% 50W / 50L
Останні 10
WR героя 35% 14W / 26L
CARRY
Windranger
KDA 4.76 GPM 826
failure
WR гравця 38.81% 26W / 41L
Останні 10
WR героя 50% 24W / 24L
SUP
Tusk
KDA 3.08 GPM 395
waveformn
WR гравця 59% 59W / 41L
Останні 10
WR героя 51.4% 19W / 18L
VS
SUP
Jakiro
KDA 2.04 GPM 311
JANTER
WR гравця 41% 41W / 59L
Останні 10
WR героя 40% 2W / 3L
CARRY
Lone Druid
KDA 5.00 GPM 575
nattynarwhal_
WR гравця 50% 2W / 2L
Останні 4
WR героя 50% 5W / 5L
OFF
Centaur Warrunner
KDA 4.00 GPM 583
GygyGaga
WR гравця 53% 53W / 47L
Останні 10
WR героя 48.4% 15W / 16L
MID
Invoker
KDA 5.25 GPM 666
young G
WR гравця 62% 62W / 38L
Останні 10
WR героя 56.3% 18W / 14L
SUP
Snapfire
KDA 2.93 GPM 342
aoto ft. zombiqe | тушь (og)
WR гравця 47.92% 23W / 25L
Останні 10
WR героя 44.2% 34W / 43L
RE ARISE
Середня кількість вбивств 57.5
Середня тривалість гри 41:19
Перемоги за тривалістю матчу
24%
47%
29%
4< 30m
830-45m
5≥ 45m
Цей турнір 21 матчів
Nemiga Gaming
Середня кількість вбивств 57.2
Середня тривалість гри 42:14
Перемоги за тривалістю матчу
8%
38%
54%
1< 30m
530-45m
7≥ 45m
Цей турнір 27 матчів
RE Arise 1W
0W Nemiga Gaming
European Pro League Season 39 2026-07-10
RE Arise
2 — 1
Nemiga Gaming

О матче

RE Arise победила Nemiga Gaming со счётом 3:0 в матче турнира European Pro League Season 39, формат Best of 5.

Матч сыгран 12 июля 2026.

Призовой фонд турнира European Pro League Season 39: $20 000.

Карты серии: карта 1 — победа RE Arise; карта 2 — победа RE Arise; карта 3 — победа RE Arise.

Статистика игроков: young G на Invoker — 62% побед за 100 матчей; paramore на Dark Willow — 59% побед за 100 матчей.

В 1 последних личных встречах счёт 1-0 в пользу RE Arise.

About the match

RE Arise defeated Nemiga Gaming 3-0 at European Pro League Season 39, Best of 5.

The series was played on 12 July 2026.

Prize pool of European Pro League Season 39: $20,000.

Maps in the series: map 1 — RE Arise won; map 2 — RE Arise won; map 3 — RE Arise won.

Player stats: young G on Invoker — 62% win rate over 100 games; paramore on Dark Willow — 59% win rate over 100 games.

Head-to-head over the last 1 series: 1-0 in favor of RE Arise.

Про матч

RE Arise перемогла Nemiga Gaming з рахунком 3:0 у матчі турніру European Pro League Season 39, формат Best of 5.

Матч зіграно 12 липня 2026.

Призовий фонд турніру European Pro League Season 39: $20 000.

Карти серії: карта 1 — перемога RE Arise; карта 2 — перемога RE Arise; карта 3 — перемога RE Arise.

Статистика гравців: young G на Invoker — 62% перемог за 100 матчів; paramore на Dark Willow — 59% перемог за 100 матчів.

В 1 останніх особистих зустрічах рахунок 1-0 на користь RE Arise.

Останні серії

RE Arise

Nemiga Gaming