Team Titan777 Win

Team Titan777

Світло
1 : 0
Team viva la soslo.
Тьма
PARI Mixer Cup BO1 Серія: 1 — 0
Team Titan777 Team Win
SUP
Treant Protector
KDA 2.27 GPM 303
97 день без тян
WR гравця 50% 1W / 1L
Останні 2
WR героя 66.7% 26W / 13L
OFF
Legion Commander
KDA 2.80 GPM 444
игра в dota: запустить
WR гравця 0% 0W / 1L
Останні 1
WR героя 70% 7W / 3L
CARRY
Morphling
KDA 7.50 GPM 763
no commercial lyrics
WR гравця 43% 43W / 57L
Останні 10
WR героя 57.1% 4W / 3L
MID
Earthshaker
KDA 3.57 GPM 633
эм0цuu_хорошue
WR гравця 0% 0W / 0L
Останні —
WR героя 35.7% 5W / 9L
SUP
Disruptor
KDA 1.39 GPM 308
Titan777
WR гравця 50% 5W / 5L
Останні 10
WR героя 85.7% 6W / 1L
VS
MID
Phoenix
KDA 3.28 GPM 590
15ibm
WR гравця 25% 1W / 3L
Останні 4
WR героя 35.7% 5W / 9L
CARRY
Muerta
KDA 2.42 GPM 670
vintage
WR гравця 0% 0W / 0L
Останні —
WR героя 35% 7W / 13L
SUP
Lion
KDA 1.30 GPM 301
GreenOctarin
WR гравця 40.91% 18W / 26L
Останні 10
WR героя 36.6% 15W / 26L
SUP
Io
KDA 3.00 GPM 278
h4rd l1n3 3nj0y3r
WR гравця 61% 61W / 39L
Останні 10
WR героя 0% 0W / 4L
OFF
Batrider
KDA 2.28 GPM 600
trustnobody
WR гравця 100% 1W / 0L
Останні 1
WR героя 33.3% 2W / 4L
Team Titan777
Середня кількість вбивств 60.1
Середня тривалість гри 37:11
Перемоги за тривалістю матчу
0%
67%
33%
0< 30m
230-45m
1≥ 45m
Цей турнір 14 матчів
Team viva la soslo.
Середня кількість вбивств 60.5
Середня тривалість гри 36:27
Перемоги за тривалістю матчу
0%
100%
0%
0< 30m
430-45m
0≥ 45m
Цей турнір 14 матчів

О матче

Team Titan777 победила Team viva la soslo. со счётом 1:0 в матче турнира PARI Mixer Cup, формат Best of 1.

Матч сыгран 10 июля 2026.

Призовой фонд турнира PARI Mixer Cup: $1 000.

Карты серии: карта 1 — победа Team Titan777.

Статистика игроков: h4rd l1n3 3nj0y3r на Io — 61% побед за 100 матчей; no commercial lyrics на Morphling — 43% побед за 100 матчей.

About the match

Team Titan777 defeated Team viva la soslo. 1-0 at PARI Mixer Cup, Best of 1.

The series was played on 10 July 2026.

Prize pool of PARI Mixer Cup: $1,000.

Maps in the series: map 1 — Team Titan777 won.

Player stats: h4rd l1n3 3nj0y3r on Io — 61% win rate over 100 games; no commercial lyrics on Morphling — 43% win rate over 100 games.

Про матч

Team Titan777 перемогла Team viva la soslo. з рахунком 1:0 у матчі турніру PARI Mixer Cup, формат Best of 1.

Матч зіграно 10 липня 2026.

Призовий фонд турніру PARI Mixer Cup: $1 000.

Карти серії: карта 1 — перемога Team Titan777.

Статистика гравців: h4rd l1n3 3nj0y3r на Io — 61% перемог за 100 матчів; no commercial lyrics на Morphling — 43% перемог за 100 матчів.

Останні серії

Team Titan777

Team viva la soslo.