Карти
Карта 1
NS Challengers



22:2
DNS



27:44

NS Challengers
DNSКарта 2
NS Challengers



30:16
DNS



37:32

NS Challengers
DNSКарта 3
NS Challengers



32:25
DNS



32:58

NS Challengers
DNSКарта 4
NS Challengers



—
DNS





NS Challengers
DNSКарта 5
NS Challengers



17:23
DNS



42:31

NS Challengers
DNSСклади

NS ChallengersЩо означають стовпці
Перемог — Частка виграних карт за останні 3 місяці, за нашим архівомКарт — Зіграно карт за останні 3 місяці, за нашим архівом
VS
Карта 1Час 27:44
ВбивстваЗолотоВежіІнгібіториБарониДракони

NS Challengers2260,9k1121
DNS Challengers243,7k100Розрив по золоту
NS Challengers·DNS Challengers
VS
Карта 2Час 37:32
ВбивстваЗолотоВежіІнгібіториБарониДракони

NS Challengers3076,0k1021
DNS Challengers1669,8k400Розрив по золоту
NS Challengers·DNS Challengers
VS
Карта 3Час 32:58
ВбивстваЗолотоВежіІнгібіториБарониДракони

NS Challengers3265,3k831
DNS Challengers2569,9k811Розрив по золоту
NS Challengers·DNS Challengers
VS
Розрив по золоту
NS Challengers·DNS Challengers
Підсумкових цифр цієї карти немає.
VS
Карта 5Час 42:31
ВбивстваЗолотоВежіІнгібіториБарониДракони

NS Challengers1778,0k821
DNS Challengers2384,1k822Розрив по золоту
NS Challengers·DNS Challengers
Командні стати та вінрейт за тривалістю

NS ChallengersСередня кількість вбивств37,0
Середня тривалість гри29:49
Перемоги за тривалістю матчу
50%
50%
0%
2< 30m
230-35m
0≥ 35m
Середня кількість вбивств37,0
Середня тривалість гри29:49
Перемоги за тривалістю матчу
50%
50%
0%
2< 30m
230-35m
0≥ 35m
Середня кількість вбивств—
Середня тривалість гри—
Немає матчів ліги за період «патч 26.16»
DNS ChallengersСередня кількість вбивств34,1
Середня тривалість гри30:34
Перемоги за тривалістю матчу
67%
0%
33%
2< 30m
030-35m
1≥ 35m
Середня кількість вбивств33,3
Середня тривалість гри29:12
Перемоги за тривалістю матчу
83%
0%
17%
5< 30m
030-35m
1≥ 35m
Середня кількість вбивств33,3
Середня тривалість гри31:13
Перемоги за тривалістю матчу
50%
—
50%
1< 30m
—30-35m
1≥ 35m

NS Challengers: останні матчі

DK Challengers
LCK Challengers Split 3 2026
1 - 3

DNS Challengers
LCK Challengers Split 3 2026
3 - 2


T1 Esports Academy
LCK Challengers Split 3 2026
2 - 1

DNS Challengers
LCK Challengers Split 3 2026
1 - 2


kt Challengers
LCK Challengers Split 3 2026
0 - 2


DK Challengers
LCK Challengers Split 3 2026
1 - 2


kt Challengers
LCK Challengers Split 3 2026
2 - 0


DK Challengers
LCK Challengers Split 3 2026
1 - 2
Особисті зустрічі
NS Challengers 5W3W DNS Challengers
LCK Challengers Split 3 2026

NS ChallengersDNS Challengers

LCK Challengers Split 3 2026

NS ChallengersDNS Challengers

LCK Challengers Split 3 2026

NS ChallengersDNS Challengers

DNS Challengers: останні матчі

KRX Challengers
LCK Challengers Split 3 2026
3 - 0


NS Challengers
LCK Challengers Split 3 2026
2 - 3


KRX Challengers
LCK Challengers Split 3 2026
3 - 1


DK Challengers
LCK Challengers Split 3 2026
0 - 2


NS Challengers
LCK Challengers Split 3 2026
2 - 1


T1 Esports Academy
LCK Challengers Split 3 2026
1 - 2


kt Challengers
LCK Challengers Split 3 2026
1 - 2


T1 Esports Academy
LCK Challengers Split 3 2026
1 - 2
































































